SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Bilety Lotnicze Alicante

Wylot z:
Poznań (POZ), Polska PL

Przylot do:
Alicante (ALC), Hiszpania ES

CENA: od 129.00 PLN

Lotnisko wylotu:
Poznań Ławica

Lotnisko przylotu:
Alicante El Airport

Data promocji:od 2017-01-17 do 2017-08-31 Promocja aktualna do: 2017-01-31
Linie lotnicze: Ryanair Alicante
Tanie przeloty z Poznania do Alicante. Tanie loty, rezerwuj bilet lotniczy już teraz

Linie lotnicze Ryanair uruchamiają w sezonie 2017 bezpośrednie połączenie z Poznania do Alicante. Pasażerowie z lotniska Poznań-Ławica do Alicante wyleca 1 razy w tygodniu. Wyloty w każdy czwartek. Z Poznania wylecimy o 12:00, lądowanie w Alicante planowane jest o 15:05. Lot trwa 3h 5min.

Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 2544
FR
2017-03-23 12:00 Poznań (POZ)
2017-03-23 15:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 2543
FR
2017-04-02 08:55 Alicante (ALC)
2017-04-02 13:05 Poznań (POZ)
Oferta 1
Cena: 270 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-03-23 14:45 Poznań (POZ)
2017-03-23 22:00 Alicante (ALC)
1
FR 2337
2017-03-23 14:45 Poznań (POZ)
2017-03-23 15:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 8976
2017-03-23 18:20 Londyn (STN)
2017-03-23 22:00 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 2543
FR
2017-04-02 08:55 Alicante (ALC)
2017-04-02 13:05 Poznań (POZ)
Oferta 2
Cena: 398 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
FR 2544
FR
2017-03-23 12:00 Poznań (POZ)
2017-03-23 15:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-04-02 13:20 Alicante (ALC)
2017-04-02 21:35 Poznań (POZ)
1
ZB 843
2017-04-02 13:20 Alicante (ALC)
2017-04-02 15:00 Londyn (LTN)
ZB
2
W6 1902
2017-04-02 17:35 Londyn (LTN)
2017-04-02 20:35 Poznań (POZ)
W6
Oferta 3
Cena: 604 PLN
Tanie Bilety Lotnicze do Alicante
LOTY DATA PROMOCJA LINIA LOTNICZA CENA
Lot Warszawa - Alicante   od 2017-01-03 do 2017-08-31     199.00
Lot Warszawa - Alicante   od 2017-01-18 do 2017-07-01     97.00
Lot Gdańsk - Alicante   od 2017-03-26 do 2017-10-28     159.00
Lot Poznań - Alicante   od 2017-01-17 do 2017-08-31     139.00
Lot Kraków - Alicante   od 2017-01-16 do 2017-08-31     109.00
Lot Wrocław - Alicante   od 2017-03-26 do 2017-10-28     139.00
Tanie bilety lotnicze Alicante, Tanie loty do Hiszpanii - Loty do Alicante